PhytoLife w pakietach

Od pewnego czasu firma Synergy oferuje chlorofil PhytoLife w atrakcyjnych cenowo zestawach. Oprócz możliwości zakupu pojedynczej butelki, klienci mają możliwość nabycia pakietów 4 lub 9 szt. PhytoLife! Produkty wysyłane do klientów z magazynu firmowego posiadają długą datę przydatności, przez co oferta jest jeszcze bardziej wyjątkowa.

Synergy WorldWide posiada w ofercie nowe produkty: koktajl proteinowy SLMsmart oraz napój energetyczny z aminokwasami e9 energy.

11 komentarzy:

 1. Phytolife w pakietach 4 lub 9 sztuk jest w super atrakcyjnych cenach - jest obecnie najtańszym chlorofilem w płynie na rynku przy bardzo wysokiej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super jakość (Made in USA) i w tej chwili najniższa cena na rynku. Nawet chlorofil Nature'sa jest droższy, a to dokładnie ten sam produkt, wytwarzany w tych samych zakładach!
  Phytolife jest bardzo dobry na problemy żołądkowe, trawienne, nadkwaśność no i ocvzyszcznie bebechów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żona pije na klopoty z zoladkiem itp. Jest ok.

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dobra sprawa na prblemy z zapachem potu. tylko trzeba pić kilka szklanek rozcieńczonego chlorofilu dziennie. pzdr

  OdpowiedzUsuń
 5. phytolife to jest dobry chlorofil i cena jest do wytrzymania. pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 6. najbardziej się opłaca wziąć 4 sztuki, esentualnie 9 (takie są pakiety hurtowe), na własne potrzeby lub zrobić zakup grupowy. wtegy cena phytolife wychodzi rewelacyjna jak na płynny chlorofil dobrej firmy - między 65 a 80 złotych za butelkę 730 ml.

  OdpowiedzUsuń
 7. Phytolife to jest świetny chlorofil. Produkuje go dla Synergy amerykański koncern NSP. Zresztą NSP też sprzedaje chlorofil w płynie, tylko Phytolife wychodzi znacznie taniej w pakietach np. 4 sztuk. DUŻA butelka (1,5 raza większa od NSP) kosztuje wtedy 80 złotych z przesyłką, czyli tyle samo, co mała butelka NSP! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Pakiet 9 sztuk Phytolife jest megaopłacalny, jedna butelka w takim pakiecie to około 60 złotych za 0,73 litra chlorofilu super jakości. Nie wiem, czy jest coś równie dobrego i tańszego, myślę, że nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 9. Podobno zmienią się opakowania. Czy pakiety pozostaną bez zmian. Mam nadzieję...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ceny i pakiety Phytolife są bez zmian. Zawartość butelek też :)

   Usuń