Skład suplementu

Phytolife zawiera przede wszystkim chlorofilinę sodowo-miedziową pochodzącą z lucerny siewnej (medicago sativa-alfalfa). Lucerna siewna jest rośliną o właściwościach leczniczych. Bogata w składniki takie jak: beta karoten, witaminy: B, C, D, E, P, K, a także mnóstwo minerałów: np. żelazo potas, wapń, krzem, fosfor, selen, mangan, chrom, cynk.

Dzięki chlorofilinie sodowo-miedziowej uzyskamy efekt oczyszczenia organizmu. Lucerna siewna posiada jej 4 razy więcej niż inne zielone rośliny. Chlorofilina jest związkiem niemal identycznym jak hemoglobina (zamiast żelaza ma w swoim jądrze posiada atom miedzi).

Bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie i w związku z tym jest bardzo dobrze wchłaniana i z łatwością przemieszcza się w naszym organizmie, neutralizując toksyny i oczyszczając ciało. Dzięki temu, że jest rozpuszczalna w wodzie z łatwością usuwa toksyny na zewnątrz przez układ moczowy, skórę, gruczoły potowe, łzy oraz układ oddechowy.

2 komentarze:

  1. Bardzo dobry, wydajny chlorofil. Butelka za ok. 100 złotych wystarcza na przynajmniej miesiąc intensywnego stosowania. Polecam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Warto wspomnieć, że dla osób zainteresowanych odsprzedażą firma Synergy Worldwide Polska oferuje Phytolife w pakietach np. 9 sztuk, gdzie cena spada do ok 60 złotych za butelkę. W żadnym sklepie nie kupi się tej klasy chlorofilu tak tanio.

    OdpowiedzUsuń