Czym jest PhytoLife?


PhytoLife to suplement diety firmy Synergy WorldWide. Podstawowym składnikiem koncentratu jest chlorofilina – pochodna zielonego barwnika wchodzącego w skład większości roślin. Jest to jedyna substancja w przyrodzie, która magazynuje światło słoneczne. Średnio co dziesięć sekund w żywym organizmie umierają miliony komórek, zastępowane nowymi pobierającymi pokarm z dostarczonych substancji. Ubogi w światło pokarm powołuje do życia komórki o niskim poziomie witalności, co w konsekwencji przyśpiesza proces starzenia organizmu. Przykładem może być zbyt duże spożywanie mięsa, nabiału, cukrów, słodyczy, kawy, napojów gazowanych i innych niezdrowych produktów żywieniowych, bardzo zakwaszających nasz organizm. W ten sposób w naszym organizmie mogą rozwinąć się liczne choroby.

By zachować równowagę kwasowo-zasadową na poziomie 7,35 musimy spożywać artykuły żywnościowe bogate w zasady, np. warzywa, owoce, pędy i kiełki, owoce w łupinach, niegazowaną wodę mineralną, ziołowe herbaty. Niestety szybki tryb życia i skażona żywność często nie pozwalają nam na utrzymanie zdrowej diety i równowagi wewnątrz organizmu. By zadbać o nasze zdrowie niezbędna jest suplementacja chlorofilem, który zrównoważy naszą złą dietę. Według naukowców, najbardziej korzystnym dla naszego organizmu jest chlorofil w postaci płynnej. Taki jest PhytoLife od Synergy.

14 komentarzy:

 1. Phytolife jest idealny dla bywalców fastfoodów i dzieci nie lubiacych zielonych warzyw. Również dla osób, które mają problemy gastryczne po spożyciu surowych warzyw lub owoców. Bardzo dobrze uzupełnia takim osobom braki w diecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Baredzo dobra rzecz dla tyk, którzy nie lubią zieleniny. Ja piję phytolife od kilku miesięcy i mam znacznie mniej kłopotów gastrycznych niż wcześniej. Polecam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet przy wrzodach żołądka i dwunastnicy Phytolife jest polecany i wiele osób sobie chwali. On zmniejsza kwasowość i wychwytuje z przewodu pokarmowego różne świństwa, tak działa.

   Usuń
 3. Fajna pomoc przy odchudzaniu, oczyszczaniu. Jeśli chodzi o sklep, to phytolife w necie można łatwo i niedrogo kupic na synergyclub.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy trzeba go rozcieńczać z wodą czy mozna "chlupnąć" porcje z łyzki i dopiero potem popić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można pić nierozcieńczony, jeśli komuś nie przeszkadza mocno miętowy smak. Jednak potem lepiej popić wodą.

   Usuń
 5. Gdzie niedrogo można kupić? Znak ktos jakiś dobry sklep Phytolife?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sklep? To się zamawia. Np. na www.synergyclub.pl. Pozdrawiam.

   Usuń
  2. W sklepach Ptytolife nie ma, ale zamówić można bez problemu przez kontakt na tej stronie, na górze po lewej.

   Usuń
 6. Obecnie najlepszy i jednocześnie najtańszy (jesli kupować w pakietach) chlorofil na polskim rynku. Bez dwóch zdań.

  OdpowiedzUsuń
 7. Potwierdzam - dobry i tani. Nie różni się niczym np. od Calivity, która jest ze 2-3 razy droższa!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. ten phytolife nie jest za pyszny w smaku ale na żołądek niezły, na dłuższy czas lepszy niż manti itp. pzdr

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli chodzi o sklep i najniższą cenę, to moim zadniem najlepiej kupować Phytolife na http://dobrychlorofil.pl i zapłacić kartą. Wtedy i przesyłka będzie 10 złotych tańsza. Super cena jest w pakietach 4 i 9 sztuk. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Używamy w rodzie już od przeszło 4 lat. Nawet nie wiedziałam, że tak długo ale zorientowałam się po moich pierwszych wpisach na tej stronie (2013).

  OdpowiedzUsuń